A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bleona - I Don't Need Your Love


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2018

2018-06-29T21:00:00

I was taking pictures of you standing soaking wet
Just got about the shower dropping all over my bad
Next time you come over just make sure that I don’t know
You with her first, you with her first

But. somehow I don’t feel that I deserve apologies
Since I know about her but she doesn’t know about me
You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me
You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me

You could never break this heart
This was nothing from the start
Guess you thought that I would fall
But damn it I don’t need your love

But babe babe babe babe
I am gonna take it when I want it
Take it when I want it
Take it when I want it take it when I want it

Yeah I know you think about me
When you down on her
Counting minutes till you here
To get what you prefer

You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me
You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me

You could never break this heart
This was nothing from the start
Guess you thought that I would fall
But damn it I don’t need your love

But babe babe babe babe
I am gonna take it when I want it
Take it when I want it
Take it when I want it take it when I want it

Somehow I don’t feel that I deserve apologies
Since I know about her but she doesn’t know about me
You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me
You’re not special you’re not special
You’re not special enough for me

You could never break this heart
This was nothing from the start
Guess you thought that I would fall
But damn it I don’t need your love

But babe babe babe babe
I am gonna take it when I want it
Take it when I want it
Take it when I want it take it when I want it


Ky tekst u dërgua nga aaaadddd
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019