TEKSTESHQIP

Bleona
Po Ku Je Fshehur
Lyrics

Ashtu papritur u takuam
Më fale ti veç një veshtrim
Dhe ikën ditët dashuruar
Më hyre ti në shpirt tim

Ref
Po ku je fshehur e nga ke ikur
Si nuk më del në telefon
O gënjeshtar i arratisur
Ti asnjëherë nuk e kupton

E gjete portën hapur fare
zemra të tha e jotja jam
Mjafton që isha lozonjare
Tani je zhdukur s'të kam pranë