TEKSTESHQIP

Bleona
Pa Ty
Lyrics

Kur bie nata
dhe une jam vetem
Me kap trishtimi
shpirti me qan

Me vargje lotesh
e shkruaj fleten
malli me djeg
puthjet ku van

Lotet kethtis
nuk gjej qetesi
sa mall qe kam
vec une e di

Sa me mungon
vec une e ndjej
kjo nate pa ty
gjumin kafshon