TEKSTESHQIP

Bleona
Po Digjem Nga Malli
Lyrics

nga malli marr me buzen zjarr fotografin ta puuth se dashuria xhelozia po me mbyt e marrezia embelsia je ti keng pa fund dhe un jam vala ti je deti qe em perkund

Ref:po digjem nga malli me thuaj ku te shkoj kuj ti them te dashuroooooj o zemer prej djali te them te dashuroj jo si ty nuk ka ne bote

DËRGOI: