Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerando - Nafta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Çom add in snep zemer çom add in snep ajo pom thot ti mu mesazhet mi sheh posht nalt posht nalt majtas djathtas se kom dasht pak shtrenjt
Ajo pom thot zemer shum dinke me rrejt naten tu pa filma e kom lo pa flejt


Ky tekst u dërgua nga Sonila ALBBlerando
Publikimi: 05/08/2022
Teksti: Blerando & K-Master
Produksioni: Fleggo
Mix/ Master: Fleggo Lucas Cuno
Video Produksioni: Lucas HollerBlerando - Nafta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nafta".
3. Video është e këngës "Nafta", por nuk këndohet nga Blerando.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerando:


Komente 0