TEKSTESHQIP

Blerando
Manaferra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Manaferra" kënduar nga Blerando.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky krijim muzikor u përcoll në ekranet tona i përpunuar në dimensionin vizual me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e përgatiti Anton Spreemann. Ky videoklip u publikua më 25 Shkurt 2023. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, ndërsa për produksionin audio janë përkujdesur Fleggo & Blerando.
Renditja:
Top 200