Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Balili - Bosi, Shefi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga kurbeti erdha sot
Të takoja miq e shokë
Mbushur zemrat me mall plot
Për shokët që kam për kokë 2x

Hapni rrugën,hapni vendin
Po vjen bosi,po vjen shefi
Si vullkani,si tërmeti
Po vjen bosi,po vjen shefi 2x

Leku letër,zjarr muzika
Digjet vendi se vjen shefi
Jemi çuna me tradita
Për shokët s’na tremb as shteti 2x

Hapni rrugën,hapni vendin
Po vjen bosi,po vjen shefi
Si vullkani,si tërmeti
Po vjen bosi,po vjen shefi 4x


Ky tekst u dërgua nga Franci



Blerina Balili
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2022
Video Produksioni: MAX Production
Ork: Zhulian Kuca
Klarinet: Florjan Sacma
Mix/Master: Zhulian Kuca/Valter Braho (Bf Record's)
Teksti: Blerina Balili/Paola Kuca
Make Up: Rozi
Styling: Kondi Vlore



Blerina Balili - Bosi, Shefi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bosi, Shefi".
3. Video është e këngës "Bosi, Shefi", por nuk këndohet nga Blerina Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Balili:


Komente 0