A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Blerina Braka - Me Lini Vetem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2008

2008-09-23T17:02:26

Muzika:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008


te dua shume sdi te ta them me fal nuk di te fal te ndjej pa fund sdi te te prek me fal nuk di me fal se per mua jee endrra qe sdua te mbaroje se per mua jee jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe un ne qetesi vetem larg nga syte qe shohin bardh e zi sdua sdua te me flase njeri me lini vetem vetem me fatin e tij po sika une jashte dhe shume zhurme per ne flasin ata..... mos ik ... se per mua je endrra qe sdua te mraroje se per mua je jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe une ne qetesi vetem larg nga syte qe shohin bardh e zi sdu sdua te me flas njeri vetem vetem me fatin e tij se per mua je endrra qe sdua te mbaroje se per mua je jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe une ne qetesi vetem larg nga syte qe shohjin bardh e zi sdua te me flase njeri me lini vetem me .. fatin e tij


Ky tekst u dërgua nga Dea   irisdmk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019