A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blerina Braka - Pritja E Embel (Baby Shower)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2018

2018-04-12T18:56:01

Lyrics:

Blerina Braka

Music & Arrangement:

Gent Myftaraj


Tani e ndjej
Zemer cfare je ti
Mendjen trupin ma trondit
I vogli mamit ti

Tani e ndjej
Gjithe kete mrekulli
Po kam shume frike
Nga gjithe kjo ndjesi

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti

Nga dashuria
vjen ti si dhurat
Babi edhe mami
Ne te urojm fat

Me emocion
Festa po ja nis
Baby-shower zemer
Fryt i dashuris

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019