TEKSTESHQIP

Blerina Braka
Indiferenca
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Indiferenca" kënduar nga Blerina Braka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me arranzhim nga Alban Male.