TEKSTESHQIP

Blerina Braka
Pritja E Embel (Baby Shower)
Lyrics

Tani e ndjej
Zemer cfare je ti
Mendjen trupin ma trondit
I vogli mamit ti

Tani e ndjej
Gjithe kete mrekulli
Po kam shume frike
Nga gjithe kjo ndjesi

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti

Nga dashuria
vjen ti si dhurat
Babi edhe mami
Ne te urojm fat

Me emocion
Festa po ja nis
Baby-shower zemer
Fryt i dashuris

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe ky projekt u finalizua para një audience më të gjerë i plotësuar mjaft këndshëm me videoklip, i cili u publikua më 12 Prill 2018. Muzika dhe orkestrimi u krijua nga Gent Myftaraj, teksa autore e tekstit është vetë këngëtarja.
Renditja:
Top 200