TEKSTESHQIP

Blerina Osaj
I Mbylli Syt
Lyrics

do mundohem ta kuptoj historin ton ,
por mendoj se tashme bejbi eshte von,
dua te flej ne endrra te qeta un te shkoj ,
dua te flej e zerin tend nuk ta degjoj ,

dua qe ,kur mengjesi vjen,
te kam pran, dora jote t'm perkedhel
me mungon sa shum ne ket jet
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
jeejje blerina jjeej ëëë mikeradaaaa

i mbylli syt per nje qast dhe ty te ndjej
kot imagjinoje e di qe me nuk jemi
largimi yt mi humbi shpresat per ne dy
sa vshtir qenka te jem pa tyyyyy
mos mendo se ajo te do
je gabim nese nuk me beson
un te dua bejbi pergjithmon

Refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
malli mua me mbyti per ty
prekjen tende e kerkooooon
nuk te kam me, as ti nuk me ki
me humbi mua, e vetmja dashuri iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa shtir ne vetmi ,aahuuuuu
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir sa keq pa ty sa vshtir ne vetmiiiiiiii.

DËRGOI: