TEKSTESHQIP

Blerina Osaj
Ku Je Ti Tani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je Ti Tani" kënduar nga Blerina Osaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky materiali muzikor ka ardhur para shikuesve bukur edhe me klip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi Pinkmoon Creative. Ky videoklip u publikua më 30 Prill 2016. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artistja.