Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - You Took My Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Took My Love".
3. Video është e këngës "You Took My Love", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - You Took My Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Bashkë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00You could have been everything to me
Every little thing you ever dreamed
But you walked out of us and played me
I’m (gonna) be a real man about it
And just walk out like you do
I wanna live my life without you

Chorus:
You took my love for granted baby
And now you walk around acting like you hate me
You took my love for granted baby
And now you walk around acting really shady

So many times I thought I could
Trust in you and never doubt
But you proved me wrong again
I’m confused about what to do
It’s so hard to be without you
But I know I have to let you go

Chorus:
You took my love for granted baby
And now you walk around acting like you hate me
You took my love for granted baby
And now you walk around acting really shady

Speaking:
(I could trust you)
I’m telling you (yeah I’m telling you)
You could have been everything to me (everything)
That’s right (aha)
You just walked out of it

You could have been everything to me
But you walked out of us
I’m telling you

Chorus:
You took my love for granted baby
And now you walk around acting like you hate me
You took my love for granted baby
And now you walk around acting really shady (x3)
(I’m gonna find me a new one)


Ky tekst u dërgua nga Tinusha
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet