A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Blero - Zeshkane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bashkë"


Blero
Let’s do this

E kupton se pran teje unë dua të jam
Me ty koha let të ndalet
Mos vazhdo
Mos ke frikë ti zemër
Mos u largo
Me ty sonte naten dua t'kaloj
Je bukuri e veçantë, zeshkane je
A thua sonte tek unë a do të vish
Të të jem bashkë sonte të festojmë
Për ty gjithçka unë do të bëj në këtë botë

Ref:
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo

Moj zeshkane bukuroshe je ti

Kur një ditë e imja do të jesh
Do zbulosh mrekullira ti në jetë
Nëse afër mua më lejo
Të premtoj
Diçka të re ti do ndjen
Ke stil të veçantë ti kur të vallzon
Zeshkane mua, ti më tranon
Me ritëm sontë të vallzojmë
Naten me ty sëbashku sonte ta kalojmë

Ref:
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo

Mos u largo, mos largo
Zemrën ti mua ma vodhe
Moj zeshkane bukuroshe je ti

Ref:
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo
Moj zeshkane bukuroshe
Zemrën ti mua ma vodhe
Veç një puthje ta shijoj
Mos u largo (x2)

Moj zeshkane bukuroshe


Ky tekst u dërgua nga Xxdte
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019