Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Të Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Unë dua ti të jesh e lumtur
Edhe pse tash nuk të kam pran
Asgjë më nuk ësht e njëjt pa ty
Pse i lejuam të na ndanë
Thell në zemër unë ty të mbajë
Dhe askush nuk më kupton
Për një puthje, për një përqafim të gjitha këto i bëja
Pra mos më le të ëndërroj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua

Mendova se do i përballoj
Kur kesh ti me dashurinë tonë
Pa ne as njëri s’ishin të fort (as unë, as ti)
Që ne sëbashku të vazhdojmë
Thell në zemër unë ty të mbajë
Dhe askush nuk më kupton
Për një puthje, për një përqafim të gjitha këto i bëja
Pra mos më le të ëndërroj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua

Unë dhe ti
Ajo kohë më nuk egziston
Tash në fund ajo mërdhëndja jonë
Më dukët që lexojë rollingstones
Kur mendjoj për atë kohen tonë e tash
Kam ndryshime dramatike
Ti më ike
Në vetmi kur më së shumti më duhesh ti
Më nuk mundem të durroj
Jeten time pa ty
Dua ta vazhdoj

Ref:
Ty në mednje gjithmonë të kam
Ty në mendje gjithmonë të kam
E di se edhe ti ëndërron, ëndërron për mua
Unë të ndjej edhe pse s’të kam
Ti më ndjen edhe pse unë s’jam aty pran teje t’i shijoj buzët e tua (x2)


Ky tekst u dërgua nga LiridonaBlero
Publikimi: 01/12/2005


Blero - Të Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjej".
3. Video është e këngës "Të Ndjej", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0