A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blero - Sexy Moves


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2008

2008-02-15T23:07:26

Uuuuuuuhhh boy
Uuuuuuuhhhh

I see you
I hope you see me too
I like kissing your sexy groove
Sex-sex-sexy moves
When you whisper in my ear
All the things i want to hear
And I need you
Yeah i wanna have you
Hoo-hoo-hoo

You touch me lalala
Uuuh lalala
You kiss me lalala
Lalalalalalalala
X2

I feel you
Come along and feel me too
(I want to be with your hips next to mine)
Moving with me round and round
When you whisper in my ear
All the things i want to hear
And I need you
Yeah i wanna have you
Hoo-hoo-hoo

You touch me lalala
Uuuh lalala
You kiss me lalala
lalalalalalalala
X2

Uuuuh boy
Uuuuhhhh

You touch me lalala
Uuuh lalala
You kiss me lalala
Lalalalalalalala
x2

You touch me lalala
I like your sexy style
You kiss me lalala
Come on baby get me wild
x2

Uuuuuhhhh


Lyrics submited by foki - therande
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019