Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Eja Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

qiki qiki qiki ahh ahh ahh
waah oh oh

Më tregon ti se kush t'pengon ty
dhe qka të mundon sonte
mos rri n'mendime eja tek un
se ne dy dot aktomi zbashku
një shikim i yti mgoditi
ma morri mendjen dhe më habiti
Sa më afer meje ti qëndrro
mos u frigo ti sod

Ref:

Eja ti
ne se bashku të vallzojm
eja ti
mos rri n'vetmi ket nat
eja ti
ne dy zbashku të festojm
eja ti
të knaqemi për nje qast

qiki qiki qiki ahh ahh ahh

Një bukuri një bukuri të veqant
e ki ti zemer
me rritem vallzojm sebashku naten
ne dy ta kalojm tani
një shikim i yti mgoditi
ma morri mendjen dhe më habiti
Sa më afer meje ti qendrro
mos u frigo ti sod

Ref:

Eja ti (heeeh)
ne se bashku te vallzojm
eja ti
mos rri n'vetmi ket nat
eja ti
ne dy zbashku të festojm
eja ti
te knaqemi për nje qast (hoouuuooou)

o o o o eja
o o o o eja
o o o o eja eja eja ti

Ref:

Eja ti
ne se bashku (eeeh) te vallzojm
eja ti
mos rri n'vetmi ket nat
(hoooo)
eja ti
ne dy zbashku te festojm
(hoooh)
eja ti
të knaqemi per nje qast

eja ti
eee woouuwooouu(eja ti)wooooooo
uuuooouuoooo(eja ti) hooooouu
uooooouuooo(eja ti)ooooouuoooohh


Ky tekst u dërgua nga bleroBlero
Publikimi: 01/09/2004
Festivali: Mikrofoni I Artë 2004


Blero - Eja Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Ti".
3. Video është e këngës "Eja Ti", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0