Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

veten nuk mund ta gjej prap
mi more edhe ndjenjat
ket nuk e meritova
largimin tend s'kuptova
oooë

ref (2x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej

mendova se do t'kthehesh
mendova se do t'pendohesh
ti veten e tregove
me fal qe te dashurova
oo ooë ooo ojee

ref (2x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej

ref (4x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej


Ky tekst u dërgua nga Loraa'hBlero
Publikimi: 01/12/2006


Blero - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 1