Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Papritur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Per nje qast mbeta
I habitur nga shikimi
yt I tronditur se qka
me ndodhi un nuk e di
un du ta di se kush je tii
deja vu un perjetovaa
nje moment kur u ndal dhe koha
e kuptova se diqka
me ndodhi prezenca jote mma humb kontrollin
tash afohu ti edhe nje hap
tash afrohu ti edhe nje hap

(Ref)me thuaj kush je ti qe
me ben te ndjej diqka qe nuuk
e kam prit
(ref x1)

Ke nje bukuri te jashtzkonsheme
me nje stil qet ben veqannt ty
nje buqzqeshje nje fajl
ma thuaj sonte ti dot jesh me mua
leri shoqet n'shoqeri me shokt e mi ikim bash ne hotel .....?
Ti harroojm te gjitha
let jem ne dy
mos me ler te pres eja tiii
tash afruhu edhe nje hap
tash afruhu edhe nje hap

(Ref x2)

Ti me ben te ndjej diqka qe nuke kam prit nuk e kam prit
ti me ben te ndjej diqka qe nuke kam prit
(ref x4)


Ky tekst u dërgua nga RubessaBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Blero - Papritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papritur".
3. Video është e këngës "Papritur", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0