Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Ngrite Koken Lart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngrite Koken Lart".
3. Video është e këngës "Ngrite Koken Lart", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Ngrite Koken Lart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Hitet E Pranveres"

Këngë e albumit:

"Tara"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00-Kur te duket vetja ne fund te rruges i tronditur dhe i humbur hapi syte e lart shiko ti mos u dorzo..t'kesh durim dhe pak mos e humb besimin mosu ndal se qdo njeri e ka nje faze..

-Koha shkon shpejt jeta eshte e shtrejt kur ti veten e don gjithqka mee ty do te ndriqoj..

REf:
-Ngrite ti koken lart mos u bo aspak merak se neser dielli ndriqon nje dite e re do te ndryshoj
Ngrite ti koken lart se jeta nganjeher t mashtron ke durim edhe pak koha qdo plag e sheron

-E bukur eshte dashuria eshte diqka qe jeton ne ty mos e humb ti kot jepja njeriut qe te don gjithqka qe ndodh ne jete e ka nje arsye Zoti eshte i madhe lutjet tek ai drejtoj..te gjithe jemi te njejt vetem fati na ndryshon me pune do ta arritesh kurr ti mos u dorzo

-Ngrite ti koken lart mos u bo aspak merak se neser dielli ndriqon nje dite e re do te ndryshoj..{ref..}


Ky tekst u dërgua nga Ietta   green4
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet