Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Blero - Fly Away  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tara"
Hhejejjejjuuuuu

Ti e di qe un jam aj tipi
qe ti e kerkon dhe per
mua ëndrron ëhëhëhëh
ti më sheh mua n'qytet
emrin tim e thrret
ki qef mem pas vett
jo nuk e ki leht
ndalu mos vrapo
Me fal se s'kam kohë
ndoshta njëher tjeter
ku do qe jam ti me vjen pas(me vjen pas)
mere me ngadalë............

Ref:
Baby if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to see good play
ehhehe lady's is it want me (want me)
catch me in the air eehhe we can fly away
ehehhh to a secret place ej eej

Ti me thirr mua n'telefon mmmm
me thirr qdo dit e me pengon(pengon) mendon se mendjen ma ndrron
sa do qe ti mundohesh dije qe vetem lodhesh
s'kuptoj se nuk dorzohesh ndoshta njëdit pajtohesh
te un fat nuk ki gjeje një tjeter ti
bindu se s'jam per tyyy
ku do qe jam ti me vjen pas(me vjen pas)
mere me ngadalë....

Ref:
Baby if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to a secret placee
ehhehe ohoohoho jejejje uhuhuhuuh

nënënënënënë lady'ssss

lady's if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to see good play
ehhehe lady's ... ëhëhëh fly away
lady's want me catch me in the air (ai ai air )
fly away fly away..jeje.ëhëhëh......................


Ky tekst u dërgua nga  green4   LeRodaRkbo   Giime
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet