Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Blero - I Lartesuar Je  (Feat. Kreshnik Avdiu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

09/07/2013

2013-07-09T19:50:22

Featuring

Kreshnik Avdiu

Këngë e albumit:

"Yjet Kendojne"

Këngë e albumit:

"Fiksimi Im"
BLERO
Po jetoj ne token tende i perulur oo ZOT
po jetoj ne qiellin tend i penduar dhe syt me lot
me fal mua ZOTI im
te lutem ti je fales, me fal per çdo gabim

REF BLERO (2x)
Ooo ZOT te falenderoj per te mirat qe sot po i gezoj
i lartesuar je, mbi gjithqka je ti
plot meshire e plot miresi

KRESHNIK AVDIU
Edhe pse ty nuk te shoh pa dyshim te besoj
i nenshtruar prane teje faljen tende e kerkoj
me fal mua zoti im
te lutem ti je fales, me fal per çdo gabim

REF BLERO (3x)
Ooo ZOT te falenderoj per te mirat qe sot po i gezoj
i lartesuar je, mbi gjithqka je ti
plot meshire e plot miresi


Ky tekst u dërgua nga  arberim   YanaOtr
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet