Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Rock You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I'm feeling lonely
I'm feeling crazy
Loving you - it's amazing
A girl like you is hard to find
I need you close - need you tonight

Uhh..ah..(...) - fire, fire burn inside of me

Refrain: (2x)

I'm gonna rock you girl
All I need is one night (2x)
Just let me rock you girl
Feel my fire burning (2x)

Uhh..ah..(...) - you make me so complete
Fire, fire feel the fire burning (2x)

Refrain: (2x)

I'm gonna rock you girl
All I need is one night (2x)
Just let me rock you girl
Feel my fire burning (2x)


Ky tekst u dërgua nga Lina :)Blero
Publikimi: 06/07/2013


Blero - Rock You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rock You".
3. Video është e këngës "Rock You", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 1