A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - A E Din  (Feat. Ylber Osmani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2018

2018-10-17T16:03:15

Featuring

Ylber Osmani


A e din sa vret më shum se fjala,
kur bashk me lot vjen edhe ndarja
e qka po don më shum kur vet i dhe fund
pse s'thu kam faj.
e qka po don më shum kur vet i dhe fund
pse s'thu kam faj.

E di sësht leht met pa me tjetër
nga malli për ty flas me vetën
i them se ka harru, i them se ka lakmu
veq vetën ka mashtrru
i them se ka harru,i them se ka lakmu
veq vetën ka mashtrru.

Edhe sa si ty ai ka me i lanë
kjo lakmi ty ka me tvra,
Pyete zemren tem sa e ke trradhtu
nga dhimbja zdi a met fal a met lendu

Edhe sa si ty ai ka me i lanë
a e sheh veten ku ke ra
ai qet ka dashuru e ke largu
sa me vjen keq qysh ke përfundu.

A i ke dhon fjal tjetrit qe dikur mi the
a i premtove tjetrit njejt qysh mu mke rrejt
thojn shum pak kem nda dashurin me inat,dashurin me inat
thojn shum pak kem nda dashurin me inat, dashurin me inat

E di sësht leht met pa me tjetër
nga malli per ty flas me vetën
i them se tka harru i them se ka lakmu
veq veten ka mashtrru
i them se tka harru i them se ka lakmu
veq veten ka mashtrru.

Edhe sa si ty ai ka me i lane
kjo lakmi ty ka met vra
pyete zemren tem sa e ke trradhtu
nga dhimbja zdi a met fal a met lendu

Edhe sa si ty ai ka me i lane
a e sheh veten ku ke ra
ai qet ka dashuru e ke largu
sa me vjen keq qysh ke përfundu.


Ky tekst u dërgua nga Taulant HoxhaKartolina (3)

U krijua nga Mirjan Gjoni 2018-12-14 21:55:24
A e sheh veten ku ke ra?
Ai që t'ka dashuru, e ke largu
Sa më vjen keq qysh ke përfundu
2018-10-20 19:43:17
Edhe sa si ty ai ka me i lanë
Kjo lakmi ty ka me t'vra
Pyete zemrën tem
Pse e ke tradhtu
Nga dhimbja s'di
A me t'fal a me t'lëndu
2018-10-19 12:12:40
E di s'është lehtë
me t'pa me tjetër
Nga malli për ty
flas me veten

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019