Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Blero - T'kam Dasht Me Shum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/12/2018

2018-12-04T17:02:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kam Dasht Me Shum" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet