A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blero - A Thu Baby


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2019

2019-07-18T17:59:09

Këngë e albumit:

"6 Copë Jetë"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A Thu Baby" kënduar nga Blero.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A Thu Baby".
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019