Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ku je, ku je, ku je
se me mori malli, malli mka marr,
ku je, ku je, ku je,
se po vun ky djali,
malli mka marr.

hej nan hej nan,
mendjen e kam te ti,
nuk po muj pa ty dashni,2x.

a te kam mungu,
dashnia jem,
e di sonte ti je vet,
jam i rrethum me shoqnin tem,
lot e mi derdhen si ven,

a thu kur zemra qan,
falje a kerkon,
a e di se sa ti me mungon?
a thu une per ty a jam njesoj,
vjen si enderr dhe me zgjon.

ku je, ku je, ku je
se me mori malli, malli mka marr,
ku je, ku je, ku je,
se po vun ky djali,
malli mka marr.

hej nan hej nan,
mendjen e kam te ti,
nuk po muj pa ty dashni,2x.

a thu kur zemra qan,
falje a kerkon,
a e di se sa ti me mungon?
a thu une per ty a jam njesoj,
vjen si enderr dhe me zgjon.

a te kam mungu,
dashnia jem,
e di sonte ti je vet,
jam i rrethum me shoqnin tem,
lot e mi derdhen si ven,

ku je, ku je, ku je
se me mori malli, malli mka marr,
ku je, ku je, ku je,
se po vun ky djali,
malli mka marr.2x
Blero
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2022


Blero - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0