Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerona Bytyci - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asnje fjale spo du me ni
Spo du me m’fol keq per ty
Nuk po nij as nuk po shoh
Sdu me dit kush eshte ajo

Ndoshta kot e ke taku
Ndoshta ti je mashtru
Por ti mua kurre per jete
S’mundesh me m’harru

REF :
Kur me duhesh ste kam ty
Du me t’pa ste shoh me sy
Tash jam vet ne ket merzi
Prap se prap ty t’kam dashni

Le te flasin çka te dojn
Se mu nuk me behet vone
Per ty zemra ka shum mall
Ti te une prap ke me ardh

Ndoshta kot e ke taku
Ndoshta ti je mashtru
Por ti mua kurre per jete
Smundesh me m’harru

REF :
Kur me duhesh ste kam ty
Du me t’pa ste shoh me sy
Tash jam vet ne kete merzi
Prap se prap ty t’kam dashni
Blerona Bytyci
Publikimi: 12/11/2021
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Blerona Bytyci - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Blerona Bytyci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyci:


Komente 0