Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerta Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Blerta Kosova është një këngëtare. Blerta Kosova (këngëtare / producente / kompozitore) në kërkimin e saj të hapur përmes tingujve të gjallë dhe përvojën e eksplorimeve të saj eklektike! Mbajeni fort dhe leni hapin e saj të animuar, zërin e shijshëm-por-ushqyes dhe manovrimin eksperimental të synths (dhe pajisje të tjera shkencore) që ju çojnë në një fushë të gëzueshme të toneve eksperimentale elektronike dhe shpirtit pop modern për shpirtin! Përgatituni për disa ndjesi intensive,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareReflections (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besa Mullaavda

Arbenita Arifi

Donna

Qëndresa Bunjaku

Linda Hyseni

Violeta Rexhepagiqi

Rema Canolli

Leonora Hasani

Iliriana Sahiti

Ganimete Ajdari

Tags: Blerta Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet