Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Zhaba është një grup artistësh i njohur. Zhaba është një grup nga Kosova i formuar në vitin 2014 nga dy vëllezër të cilët ndikuan njëri-tjetri për të bërë këngë duke u bazuar tek dashuria e tyre për muzikën që nga mosha e hershme. Jane ndikuar nga rryma të ndryshme muzikore si: Rock progresiv, eksperimental, post-rock në elektronikë. Anetaret e grupit Zhaba jane: Lum Tashi (guitar,bass guitar, song composing), Drin Tashi (drums, keyboard, song composing), Blerta Kosova (vocals) dhe Aria...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erozioni

Orient Express

Night Rappers

Vëllezërit Zikolli

Ligji Rruges

Madd Dogs

R.A.G

Potpuri Me Bilbilat

Tempulli G

Supernova

Tags: Zhaba, Grupi Zhaba, Zhabat, Blerta Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet