TEKSTESHQIP

Blerta Sopaj & Aziz Murati
Renin Ja Dina Na
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Renin Ja Dina Na" kënduar nga Blerta Sopaj & Aziz Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.