Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Bleta - Ti Kom Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/04/2017

2017-04-01T19:42:03+00:00

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

2Ton
2x
Sjena sikur perpara per ty
Jom kon e para
Sje nal gabimet ti kom fal
Po prap ...

Un sjom si tjerat jo s'mun
Me lujt me mu, me muuu
Shko gjej nje tjeter naa
Sjem si perpara rrenat e tua
Mo i di, i dii
I vetmi qe ka humb je ti

2x
Sjena sikur perpara per ty
Jom kon e para
Sje nal gabimet ti kom fal
Po prap ...

E rri larg se nuk dite
Mu mem vlersu
Plot rrena ti m' ke premtu
Se ki iden se qka mke bo

E rri larg se nuk dite
Mu mem vlersu
Plot rrena ti m' ke premtu
Se ki iden se qka mke bo
Po ni dit vet ki me kuptu

Un sjom si tjerat jo s'mun
Me lujt me mu, me muuu
Shko gjej nje tjeter naa
Sjem si perpara rrenat e tua
Mo i di, i dii
I vetmi qe ka humb je ti

2x
Sjena sikur perpara per ty
Jom kon e para
Sje nal gabimet ti kom fal
Po prap ...


Ky tekst u dërgua nga Erza
Më Shumë Këngë Nga Bleta Brovina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet