Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Shawty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shawty".
3. Video është e këngës "Shawty", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Shawty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40

Muzika:

Strike Beatz

Teksti:

Blleki

Orkestrimi:

K-Master

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Blleklist"

Komente

Asnjë Koment

20/04/2018

2018-04-20T15:57:44+00:00Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain (2x)

E qoj nalt si koka i doket se man toka
Menen e kom mat fort se stopi edhe koka
I kallxoj qa o bota
Lidhjet e forta
Ajo nuk koh me u mirr me sene tkota
Si ti qel syt do me kon me mu
Kallxon qe i mungoj veq kur e pit o dru
Po pare pare pare pare me bo me gjujt per dritare
Gati per me bo pengmarrje
Ajo mrun me arm krahve
Blleki bllek bi**h qoj durt e thuj ma be
Vi pej mahalle be nanen e dajve
I pari i familjes qe ka dal budall be
Shit ajo mlun kejt
Shit e bon lek shpejt
Shit on my next day
got to get full paid
Se tani veq lose it e kur e lose it
uzii
Brrrrr ikni kejt pussy pussy

Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain (yeah)

Back on this shit like back to back
Na hala ja ngremi komen like prra pra
Tash tu thy kufina my nigga check check
Mdoket hala nuk e din qka i gjet gjet
Jom rrug edhe stil edhe jeten si film
Posedim i substancav ska ven per gabim
Na kejt jena tlidht bashk me ni qellim
Po osht perfitim po edhe rep pshtim

Shum desperado
Ju po shitni kejt gjaro
E do deri dje tu u sha
sot u bonen shum tafert
Ju ka hup koka
Vllai jau ka marr motra
Per do skom qa me lof ma
Se pi ju shihet shoka

Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain (2x)


Ky tekst u dërgua nga Leart Gagica   lindaaaaakk
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet