Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - Kujt Pi Kerset Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kujt Pi Kerset" kënduar nga Blleki.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kujt Pi Kerset".

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 22/07/2021
Teksti: Blleki
Orkestrimi: RZON & PllumB
Produksioni: RZON
Video Produksioni: Dardan Visuals


Më Shumë Këngë Nga Blleki:


Komente 0


Blleki - Kujt Pi Kerset
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt Pi Kerset".
3. Video është e këngës "Kujt Pi Kerset", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.