TEKSTESHQIP

Blondi & Bubulina
Me Sabah
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Sabah" kënduar nga Blondi & Bubulina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe tekstin e kreu Blondi Krasniqi, teksa autor i orkestrimit është Albos.