TEKSTESHQIP

Blondi Krasniqi
Me Dashni S'jam Kerka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dashni S'jam Kerka" kënduar nga Blondi Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, ky krijim muzikor është përcjellë tek fansat i kompletuar në sferën vizuale me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit është përkujdesur Time Pictures. Videoklipi u publikua më 4 Nëntor 2022. Muzika dhe teksti u punua nga vetë këngëtari, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ermal Krasniqi.