TEKSTESHQIP

Bloody
Ti
Lyrics

Bloody
It's ya boy
Again again and again 'gain

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x

Nuk kalon dita
Nëse s'shoh ty
e gat o nata
Nëse s'jom me ty
Sa shum kan fol tjerët që ti mos me kon me mu
E kam dit fort mire që ti mu m'ke besu
Ta du at zemër
Ta du at sy
E vetmja femën
Jo s'ka si ti
Edhe n'Google nëse lypi jo nuk kom me gjet
Ti je e vetmja femën që m'ke bo të ndihem mbret

Ti plotsove gjitha vendet që i pata bosh
Ti u bone e vetmja femën që kem mu me m'josh
Se jena real, s'jena fake
Për ato që kan hate
Tjerët don mu kon si na, po si na nuk bohen njejt
O

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x

Me ty botën po du me shetit un tash
Kurr nuk bona pishman zemrën që ta dhash
Çka thon zemra jote vetëm ti ma thuj
Se ti fali kejta dhe ata që s'muj
Po kurgjo s'po ma nin
Veç me t'pa ty tu kesh e
Bashkë e çona rich dhe kur n'xhep nuk kena cash
E nëse jena larg
Në zemër jena ngat
Dashnin e kena t'madhe pa limit e pa afat

Ti plotsove gjitha vendet që i pata bosh
Ti u bone e vetmja femën që kem mu me m'josh
Se jena real, s'jena fake
Për ato që kan hate
Tjerët don mu kon si na, po si na nuk bohen njejt
O

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x

DËRGOI: