Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Mpelqen Menyra (Feat. Abi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ooooooh...
......................

heyy yoo
se i thom..

sdi qka po ndodh po kjo spom beson qe un paskam rah ndashni normal i kan tregu qe un kshtu ashtu po si do qe tjeta jon vdes per mu pranaj i thom..
ama buzen si ta puthi buzen, ti ama trupin si ta heki bluzen, ama doren si ta preki doren, ama si ta vnoj ne ty Tatuazh kuroren.
Qyqyqyqyqy qyre qa rrugaqii ja mori zemren femnes pa kalu afati, bo bo bo bo shqipe qka na gjeti i boni gjith perveti shqipe qfar mistreci. Akupton normal jo se sdin qka tparen me kuptu sa shum kan fol per mu e dita dites tkan mashtru se jom perfekt ka gjitha an mka bo nana perfekt, pak i shkurt po ne kshtu shum kam lezet..

Ref. 2x

Nuk ndihem mir kur mflasin keq per ty,
dridhem dhe kam frig nga kjo dashuri.
Mundohem qe t'harroj po zemra sma lejon,
dua tjesh me mu n'qdo or e n'qdo sekond.

Se
Mpelqen menyra se si pom afrohesh pak ma ngat.
Menyra se si rrin kur na shofin te dy bashk..
Menyra se si dridhesh kur ta tregoj nje muzik.
Menyra se si pyt e si si tshkelqejn syt.
Ti rri ma qet leni tjert qa thojn,
boma ni telefon ose merr mavon.
Mamir mos mer hiq se edi qka ke mem thon,
don me dit kur nuk jom i nxon.
Se edi se skom koh zemer ndoshta po luj letra
ndoshta mkan ftu dikun special tungjatjeta,
ndoshta po pi bari thjesht se mpihet bari.
Ti duhesh veq me qen kur tum *****bohemi.
Pak si shkurt zemer pak ma ngusht,
pak ku aty nalt smunesh me lujt.
Aty ku qmenesh menxi permenesh,
aty ku je me mu zemer i ki krejta senet, pranaj...!

Ref. 2x

Nuk ndihem mir kur mflasin keq per ty,
dridhem dhe kam frig nga kjo dashuri.
Mundohem qe t'harroj po zemra sma lejon,
dua tjesh me mu n'qdo or e n'qdo sekond.

=) Bai bai

Ky tekst u dërgua nga Im Her FanFeaturing: Abi
Publikimi: 12/07/2013


Bohemi - Mpelqen Menyra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mpelqen Menyra".
3. Video është e këngës "Mpelqen Menyra", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0