Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Gezuar Vitin E Ri 2011 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hahah yeah sa me lot
sa me gzim sa me mall sa me
valle e presim

2010 iken dhe
krejtsisht shum vjet zemer
mos u merzit se tjetrin
mami ka me gjet ty dhe mu
me tjer qe nuk jan qe t'pash
me tjetrin don mu nal per
fjalt qe nuk ti thash hajde
ma knej ta plasim ...
maje ma nalt lotin zemer
ti mos u merzit se kan
me ardh ma shum t'mira
ket vit se qa do qe thojn
na se kem besim bohet
ma mir se gjith shqiptart
gzuar e kena kosov lir
kena flamuri kuq e zi
meni qe se ka as ni
te du ma shum po ta qoj
ket kang se ket vite ka
mundsi ... qe t'jena bashk
per qdo vit t'ri jo qe ta
bojm gzuar me vera me raki
s'ka rendsi qe t'jena ni se
halle probleme qe nuk ndahen
kur duhet ta du njeri tjetrin
e mos kena mur
duhet ta menoj qe jeta vazhdon
gzuar per shum vjet OTR ju uron

Gezuar 2011 ! Gjith bashk...!


Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaBohemi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/01/2011


Bohemi - Gezuar Vitin E Ri 2011
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezuar Vitin E Ri 2011".
3. Video është e këngës "Gezuar Vitin E Ri 2011", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0