Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonsaton

Bonsaton
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Shala
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 14 Korrik 1991
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  72
Këndon kryesisht: hip-hop

Bonsaton është këngëtar i njohur. Emri i vertet i BonSaTon-it është Hekuran Shala, ka lindur dhe jeton në Prizren. HeKurani (BonSaTon), Bën pjesë në grupin AU DmTh (Armata Ujqve), grup që më heret quhej GPS Records (GanGsTa ParaDise oF South Side). Ky grup është formuar nga vellai i Hekuranit, Big Wolf-i apo me emrin e vërtet Rafeti në shtator të vitit 2009. BonSaTon është një reper me shumë stil, i cili dallohet për flow dhe tekste të forta. Deri më sot, nuk ka asnjë Klip.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Vëllai i

Big Wolf

Anëtar i labelit

AU Records

Vëllai i

Baci's

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 1