Official Video

Bora Neli - Miresevjen O Vit I Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2014

2014-12-28T19:37:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miresevjen O Vit I Ri" kënduar nga Bora Neli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bora Neli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin