TEKSTESHQIP

Brezi Ri
Hajde Me Mu
Lyrics
(Feat. B-52)

Brezi Ri:
eee, oooo hajde me mu,
a po don me bo pare hajde me mu, apo don me ngu muzik hajde me mu,
apo don me ngre barin hajde me mu,
apo don me kcy hajde me mu,
zemer a ki qef mu knaq hajde me mu,
loqk kur jam kan tut prit hajde me mu,
boten me shetit hajde me mu,
se tasht jena rrit, ijee ijeee

B52:
mos ta nin per asend zemer se sonte je me mu
mshele qert syt vjet ty kam met shku
ska met mungu sen veq nese strrin met thon ven
ske me pos problem veq nese ja nis e rren
tmoj panarame si met pos majmunk po edhe un jam majmun se tan naten pa gjum
se edhe une jam si ti, e du seksin shum, edhe un jam si ti e du detin shum
edhe un jam si ti e du jeten shum, edhe un jam si ti e du vetin shum
edhe ti je si un ki qef mu knaq, edhe ti e pin alkoholin deri sat bohem drras
edhe ti sjell per mu me naj kan mu kan, edhe ti je per mu ktu per zhdo nat
edhe un te respectoj kur um respecton edhe une tqi nonen shuplak kur e meriton
edhe un tqi nonen e te thiri prap, edhe un ste thiri ko kur tum bohesh bajat
edhe ti ma tesh kur un ty ta teshi edhe ti um desh kur un teshat di deshi
edhe ti um ngjesh kur un ty te ngjeshi edhe ti je si un dhez cigare mas seksit
na dy mu kon bashk ton jeten sma nin leshi, jojo zemer sma nin leshi

Brezi Ri:
a po don me bo pare hajde me mu, apo don me ngu muzik hajde me mu,
apo don me ngre barin hajde me mu,
apo don me kcy hajde me mu,
zemer a ki qef mu knaq hajde me mu,
loqk kur jam kan tut prit hajde me mu,
boten me shetit hajde me mu,
se tasht jena rrit, ijee ijeee

B52:
ehi fuckit scrub ju rriti prisht edhe ti si un ja bon Botes me gisht
zemer na te dyt bashk si shot e kalica, Gangster ket qillim e arrita
ty tkom ngat edhe tmoj ngat se ti zemer ja ma e vlershme se dukat
sko diamant qe ta hup vleren vleren gjdo fuck problemi ma hap deren deren

Brezi Ri:
a po don me bo pare hajde me mu, apo don me ngu muzik hajde me mu,
apo don me ngre barin hajde me mu,
apo don me kcy hajde me mu,
zemer a ki qef mu knaq hajde me mu,
loqk kur jam kan tut prit hajde me mu,
boten me shetit hajde me mu,
se tasht jena rrit, ijee ijeee

Hajde me mu shkojna bashk n Las Vegas bojna pare thejna pare bashk n Las Vegas
tana masanena i hypem kerrit dhe mushim gaz
dolim ne Highway edhe nuk kshyrin na permas
ehde nese policia neve jan tu na njek se na jena bunny and klaid
kerkush sun na prek, midis te detit na nijem me ko tut rre bomb its begirat e flokt tu ti ngre
hajde ti me mu zemer ta shijojm jeten, mos ta nin per kurgja veq per mu dhe vetveten
mos i ndegjo tjert thash i thana te tyne prej xheloziz tmadhe e kan zemren e thyme
po plasin prej inati qfar jete pe jeton tona te mira e zotit ktyne hiq spo i shkon
spo jav don spo juv hec po jeta eshten e dill kur e meriton shperblimi gjithmon eshten i mir

Brezi Ri:
a po don me bo pare hajde me mu, apo don me ngu muzik hajde me mu,
apo don me ngre barin hajde me mu,
apo don me kcy hajde me mu,
zemer a ki qef mu knaq hajde me mu,
loqk kur jam kan tut prit hajde me mu,
boten me shetit hajde me mu,
se tasht jena rrit, ijee eeee

DËRGOI: