Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brikel Guga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Brikel Guga është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Spirit Voice

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Klodi Shehu

Perparim Ademi

Arti Rec

Ardit Roshi

Marsel Gunga

Sezgin Curi

Fabian Asllani

Tags: Brikel Guga, Keli Guga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet