Spirit Voice

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Spirit Voice është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ato ishin vajzat e para që dolën me klipin e tyre në një fuoristradë, sic ishte edhe titulli i këngës. Ato sillnin freskinë e rininë e moshës nëpërmjet stilit dhe trendit të fundviteve ’90. Asokohe në Tiranë zhvilloheshin audicione nga një studio muzikore, e cila do të formonte grupin e parë “pop”, në përbërje të të cilit do të dominonin vajzat. Formacioni do të quhej “Spirit Voice” (Zëri i Shpirtit), pasi pjesëtaret e grupit ishin te gjithe besi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Soni Malaj

Ish-Anëtar i grupit

Elia Zaharia

Ish-Anëtar i grupit

Dorina Tiko

Ish-Anëtar i grupit

Brikel Guga

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Dreams

Natyral

Alar Band

Exception

Revolt Klan

Alternative

Grupi Mister

Plisat

Bulza

Marigona


Tags: Spirit Voice, Soni Malaj, Elia Zaharia, Dorina Tiko

Krijo Një Kartolinë