Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elia Zaharia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elia Zaharia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Elia është me profesion aktore dhe është vajza e Gjergj Zaharias, i cili punon prej mëse 35 vjetësh në arsim, ndërsa nëna e saj Yllka Mujo, e nderuar me çmimin “Mjeshtre e Madhe”, është aktore në Teatrin Kombëtar prej më shumë se 30 vjetësh. Tashmë Elia Zaharia quhet princeshë Elia Zaharia Zogu, pasi është martuar me Pirncin Leka. Që në vitet e adoleshencës, Elia Zaharia ka shfaqur prirjet e saj vokale në muzikën e lehtë shqiptare. Nga viti 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Spirit Voice

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Rezarta Smaja

Barbana

Erga Halilaj

Eltina Minarolli

Ingrit Gjoni

Jonida Maliqi

Zaimina Vasjari

Eneda Tarifa

Kamela Islamaj

Tags: Elia Zaharia, Elia Zaharia Zogu, Ilir, Spirit Voice


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet