TEKSTESHQIP

Bubulina Krasniqi
Shko
Lyrics

baby, baby
baby, baby

Mos me thuaj tash asgje
fjalet nuk me bindin dot
kot po shtiresh si i mjeeer
qdo gjë mbaroi sot
une te desha me te vertet
kete se meritove ti
me genjeve ore qast
por tash vet rri
ik baby, per mua mos mendo
jo baby, sdo jemi bashke ne jo
tani tii, vazhdo imagjinooooo
per ditet qe shkuan, se une nuk te njoouoh

refreni:

Tani vetem shko
dhe mbrapa mos u kthe
ler me te qete qe te jetoj
une nje jete te re
une edhe pa tyyyy
fryme shum mire po marr
ndihem shum mire e ti je ai qe vuan
e ke mbet si qyqar

Sot e di se do te flesh,
fjalt e mija do kujtosh
neser kok dhimbje do kesh
leht sdo shpetosh
tani ne jemi te ndare,
per ty nuk do kete me kthim,
vetmija mua sme vret
e ke shum gaabim.
ik baby per mua mos mendo,
jo baby sdo jemi bashke ne jo,
tani tii vashdo imagjinoooo,
per ditet shkuan se une nuk te njohh

refreni (1x)

Veq shkoo, veq shkoooo
hooouuuuu

haaaa aaaaaaa

baby, baby

refreni (2x)

DËRGOI: