Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Hey Now (freestyle) (Feat. VZ)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Buja
....................................................
U kthy Buja apet me 1000 pasoje
Per do qisi qe po folin e do qasi qe skan bole
Me revole pa revole me qi nonen sun um prek
Sam ha raki per ksi sene se herdo kurdo ko me dek
Ska nevoj me perdor dhunene me qit sen ta msheli gojen
Jo qe jom dikush jo qe jena per seri
Une jom adin qysh thojn 1pllom njeri 7pllom seri
Sa rep kundershtar gjdo i dyti fantazon
Po hala sdul ni pidh none qe T.B.A mun e rrxon
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBuja
Featuring: VZ
Publikimi: 08/06/2012


Buja - Hey Now (freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Now (freestyle)".
3. Video është e këngës "Hey Now (freestyle)", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0