TEKSTESHQIP

Buja
T.b.a.
Lyrics
(Feat. VZ)

ref:buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
Kape mere hip-hopin kush e nisi i pari shoki
venin e par kush e pat e kush e ka tash dosti
hip hopin nuk jon kerka derisa u paraqitem na
u 10 fishun reperat, inspirimi te na

Nah!Nuk ka inat se nuk ka konkurenc
T.B.A per pik tqefit se tjert per egzistenc
per mei pa 1femen edhe shemet me temel
tani i marum zemer mangupat edhe del ku tdel HA.

Buja:
Erdhem u mledhem e pshtjellem e dhezum
na po bojm me dhon zor e bonem e lezum
pi njoni-tjetrit e murem kejt inspirimin
e qum pesh T.B.A-n lindjen dhe perendimin

Ntrojet shqiptare tash s'ngohet reper i huj
ngohet veq BLODY ALBOZ 1 VZ edhe 1 BUJ
se tjert jon kejt fejk po menoj jon kejt fallc
per juve 1shi ka dek palonu permas.

Ref:Buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
I kom do~
Nota, mendime kujtime dost plus vepra
klasik fjalt e mia, tash shoki vjen tjetra
se shqipet se din se Vz-n e kan per Hasret
kur largona un, shtrohet pytja ku mbet
ku mbet
ku mbet Vz, ku mbeten t'vertet
qe ku jena zemer Bloody Alboz nuk kan Vdek
nja 1 milion vet tu m'vet na kur po vina
na vina kurvina vina na sene sik bina

Ref 2x:
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej.

DËRGOI: