Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - C'po Kendon Bilbili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Cpo kendon bilbili moj
O ne dege te manit
O ne dege te manit
Ai kendon per mue moj
Sdo tia dij asnjanit
Sdo tia dij asnjanit

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave

cpo kendon bilbili moj
O ne dege te molles
O ne dege te molles
Ai kendon per mue moj
Sdo tia dij asnjanes
Sdo tia dij asnjanes

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave

Kno bilbil ti fushave
Bashke me kengen e vashave
Qe kendojne lendinave
Prane trendelinave


Bujar Qamili - C'po Kendon Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'po Kendon Bilbili".
3. Video është e këngës "C'po Kendon Bilbili", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0